Zemsta Gangstera – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
zemsta gangstera ebook pdf

Zemsta Gangstera
Anna Wolf

Wydawnictwo: Niezwykłe
ISBN: 978-83-8178-333-0
Język: Polski
Data wydania: 4 maja 2020
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny


ZEMSTA GANGSTERA – OPIS EBOOKA

Kolejny Tom serii Anny Wolf , który opanował listy Polskich bestsellerów.
“Tarasow, zapłącisz mi za wszystko i będziesz smażył się w piekle” ~ Jordan

Anton Tarasow, który jest bratem bliźniakiem Aleksieja, dokonuje płatnych zabójstw na polecenie mafii. Pozbawiony jakichkolwiek emocji zabija on ludzi bez żadnej chwili zawahania. W całym jego życiu zdarzyło się tylko raz, że jego serce zabiło mocniej. A stało się to ponieważ poznał ją – Jordan Phoenix. Prawdopodobnie mogła to być nawet miłość, która jednak przemieniła się tylko w smutek i wrogość. Jordan Phoenix z pewnością czuję dokładnie to samo, a być może nawet więcej. Ta kobieta niewątpliwie pragnie zemsty na Antonie. Mężczyzna ma odpokutować z nawiązką za wszystkie krzywdy, które jej sprawił. Dlatego nawet niech nie myśli o tym iż ona puściła wszystko w niepamięć…

Jednak zbiegiem akcji okażę się, że tych dwoje łączyć może coś więcej jak tylko złość i nienawiść do siebie. Połączy ich przeszłość a także sekrety, których sami nie są świadomi.

Zobacz także pierwszy tom serii – Serce Gangstera

Zemsta Gangstera e-book Anny Wolf do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobi) Ebookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

Rozdział 1

Jordan

Patrzę na mężczyznę mającego pomóc mi w zemście, o której od tak dawna marzę. To ona przez tyle czasu trzymała mnie w pionie i przy zdrowych zmysłach. Gdyby nie to, już dawno bym się poddała. Wydarzenia sprzed lat i świadomość, że ktoś zniszczył wszystko, co kochałam, zrobiły ze mnie inną osobę. Nie jestem już tamtą Jordan. Nie wierzę ludziom. Ludzie to podłe kreatury, które dla własnych celów wykorzystują innych. Dlatego nie mam przyjaciół. Kiedyś owszem, gdy byłam młoda oraz głupia, ale nie teraz. W tym świecie przyjaźnie nie istnieją, a jeżeli już, to tylko dlatego, że przetrwały próbę czasu i ognia.

Jestem w Las Vegas – mieście, które jednocześnie jest mi bliskie, a zarazem odległe. Lata poszukiwań przyniosły efekty, więc pora wyrównać rachunki, a po wszystkim pójść dalej i zapomnieć, że ktoś taki jak Anton Tarasow kiedykolwiek istniał.

Czysty przypadek sprawił, że natrafiłam na Nicka McCoya. Okazało się, że zna jednego z braci Tarasow. Aleksiej co prawda nie jest Antonem, ale to idealna okazja, by złapać za jaja tego drugiego. McCoy jest osobą, której potrzebuję do zrealizowania mojego planu. Niestety nie będzie to uczciwa zagrywka wobec starych znajomych i Aleksieja, ale – jak to się mówi – po trupach do celu. W tym przypadku będzie jeden trup.

Znam Nicka od dawna. Zanim wyprowadziłam się z Las Vegas, przez jakiś czas byliśmy sąsiadami. Mieszkałam dwa domy dalej i przyjaźniłam się z rodzeństwem McCoyów. A teraz jesteśmy raczej dwojgiem prawie obcych osób, które mają sprawy do załatwienia, tylko każda inne, a ja z pewnością poważniejsze. Facet nawet nie podejrzewa, o co tak naprawdę toczy się gra. Wie tylko tyle, ile powinien. Chce odzyskać siostrę, a ja chcę swojej wendety. Pragnę dostać to, co mi się należy. Życia nikomu nie zwrócę, ale ktoś za to odpokutuje.

Po części rozumiem Nicka i w sumie nie dziwię się, że chce znaleźć siostrę. Tylko nie mam zamiaru wyjawiać mu, że przebywa ona z Tarasowem dobrowolnie. To by zepsuło jego plany, a moje przy okazji również by nie wypaliły. Nie ma cholernej opcji, że facet dowie się o tym ode mnie. Będzie miał niespodziankę, ale takie jest życie – pełne niespodzianek.

Jednak to nie zmienia niczego w moim postrzeganiu braci. Są oni najgorszym sortem gówna, jaki może zatruć życie. A Anton Tarasow jest największym bydlakiem i skurwielem chodzącym po tym świecie.

Author : Admin-Heoth

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.