Świąteczne nieporozumienie – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
Świątecznie nieporozumienie chomikuj pdf

Świąteczne nieporozumienie
Katarzyna Bester

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 978-83-666-5453-2
Język: Polski
Data wydania: 28 października 2020
Rozmiar pliku: 1 MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny

ŚWIĄTECZNE NIEPOROZUMIENIE – OPIS EBOOKA

Londyn tego roku wygląda zjawiskowo. W mieście znajdziemy masę dekoracji bożonarodzeniowych, sklepy wypełnione są prezentami i na każdym rogu widzimy pięknie ozdobioną choinkę. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Jak co roku skupia się głównie na pracy, to sprawia jej przyjemność i wychodzi jej najlepiej. Unikając wszelkich powiązań ze świętami i ich klimatem, wyjeżdża w delegację do innego kraju, aby przypieczętować swój upragniony awans. Niestety z serii niefortunnych zdarzeń trafia do mieszkania z wrednym, ale za to przystojnym i pociągającym Amerykaninem. Ten rok nie kończy się tak jak sobie zaplanowała, wszystko idzie nie po jej myśli, a w firmie zaczyna się źle układać.

Holden przyjeżdża do Londynu w interesach, zostanie tu przez jakiś miesiąc, a następnie wróci do Nowego Jorku, gdzie zamierza spędzić spokojne święta wraz z rodziną. Całość niestety znacznie się komplikuje, gdy spotyka wygadaną Brytyjkę, która uznała go za złodzieja i zaczęła go tłuc parasolem. Ta dwójka z początku bardzo negatywnie na siebie działa, jednak z czasem niechęć zmienia się w pożądanie. Przez miesiąc dzielą jednej pokój czy to zauroczenie ma jakiś sens? Niedługo wracają do swoich domów, które znajdują się na innych kontynentach, ale są święta i czy w ten magiczny czas można wierzyć w przypadek albo Świąteczne nieporozumienie?

Świąteczne nieporozumienie e-book Katarzyna Bester do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobi) Ebookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

Tydzień wcześniej
Nic nie wyprowadza mnie z równowagi tak szybko, jak widok choinki w listopadzie. Może niektórzy rzeczywiście czują magię świąt z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, ale mnie to nie dotyczy. Niestety dotyczy mojej przyjaciółki Ruby, z którą w dodatku dzielę biuro. Już niedługo. Zbliża się mój awans, na który tak morderczo pracowałam. Czasem myślę sobie, że łatwej byłoby odzyskać Erebor, niż zostać kierownikiem nowego oddziału naszej firmy w Paryżu. Kiedy przypominam sobie, jakie wyzwania stawiał przede mną szef, od razu czuję się zmęczona. Słynę jednak z tego, że łatwo się nie poddaję. No dobra, spójrzmy prawdzie w oczy, jestem uparta jak stado osłów. Dlatego to właśnie ja będę kierować nową placówką. Piękny Paryż i romantyczni Francuzi to tylko taki dodatek do pensji, premia świąteczna. A skoro o świętach mowa…
– Czyż nie wygląda cudownie? – pyta Ruby, wieszając na czubku choinki coś, co przypominałoby aniołka, gdyby miało twarz. Bardziej kojarzy mi się z postacią z horroru, ale nie będę jej psuła zabawy.
– Wiesz, co myślę o ubieraniu choinki półtora miesiąca przed Wigilią. – Rzucam jej spojrzenie matki niezadowolonej z oceny za pracę domową.
– Harper, błagam cię, wyjmij kij z tyłka i daj się ponieść magii świąt!

Zobacz także inne ebooki z kategorii Romans:
Serce Gangstera
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Rozgrywka z sąsiadem

Author : Admin-Marenor

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Wydział Filozofii i Socjologii