Sen o aniele – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
sen o aniele ebook pdf download

Sen o Aniele
Katarzyna Mak

Wydawnictwo: Videograf
ISBN: 978-83-7835-794-0
Język: Polski
Data wydania: 23 czerwca 2020
Rozmiar pliku: 554 KB
Zabezpieczenie: Znak Wodny


SEN O ANIELE – OPIS EBOOKA

Miłość czy to naprawdę uczucie, które jest wstanie wybaczyć dosłownie wszystko? Czy to uczucie oznacza cud, który jest widoczny tylko dla osoby zakochanej? Czy żeby być szczęśliwym jedyne czego potrzebujemy to miłość ? Odpowiedź na te pytania szukają Brad oraz Angel, o których usłyszeć już mogliśmy w powieści “Dotyk Anioła“. Zostali oni poddani wyzwaniu, które jest niezwykle trudne, potrzeba im wiele szczęścia aby oboje wyszli z tego cali.

Arabski arystokrata postanowił uprowadzić Angel, przygotował perfekcyjnie opracowany plan. Kobieta czuję, że jest w piekle i obwinia o to cały świat a najbardziej Bradleya. Dlatego nie ma co się zastanawiać, dlaczego uczucie, które jak dotąd ją uskrzydlało teraz spycha ją na dno. Kiedy w końcu Bradleyowi udało się natknąć na trop swojej ukochanej, przystąpił do działania i uratował swoją miłość. Wydaję się, że nareszcie wszystko znów zacznie się układać i ciemne chmury się rozeszły. Jednak nikt nie pomyślał, że ich szczęście zawsze podszyte będzie strachem, a początkową ulgę zaburzą ogromne nieprzewidziane emocje po okropnych doświadczeniach.

Czy Bradleyowi i Angel uda się ponownie rozpalić miłość, która cały czas delikatnie tli się w ich zranionych sercach? Czy dziewczyna będzie potrafić drugi raz uwierzyć w miłość i zakochać się w człowieku, który tak bardzo ją zawiódł? Brad będzie wstanie usunąć z pamięci przykrą przeszłość, która rzuca cień na ich wspólny związek? Czy sen o małżeństwie, które oboje planowali i oboje bardzo mocno starają się aby je odbudować, będzie miało szczęśliwe zakończenie? Jeśli chcecie się dowiedzieć czy człowiek może zostać zniszczony aczkolwiek nie pokonany, koniecznie musicie przeczytać tą książkę o miłości.

Sen o aniele e-book Katarzyna Mak do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobiEbookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

Prolog

To nie mogło się wydarzyć! To nie miało prawa się tak skończyć! To nie działo się naprawdę…

– Panie Sawyer… – Usłyszałem nad sobą, kiedy wciąż klęczałem przed budynkiem szpitala. – Halo, słyszy mnie pan?

Niechętnie zerknąłem na pielęgniarkę, która teraz wlepiała we mnie pełne współczucia spojrzenie.

– Nie powinien pan tu teraz być. Jest pan potrzebny swoim dzieciom – powiedziała łagodnie, zupełnie jakby przeczuwała, że mam ochotę wyżyć się na kimkolwiek, kto da mi ku temu pretekst. – Proszę wstać. Przeziębi się pan, a to może źle wpłynąć na maleństwa.

Spojrzałem na nią i dopiero teraz dotarło do mnie, że mówi do mnie po angielsku, z dziwnym akcentem. Swoim egzotycznym wyglądem przypominała mi kogoś z Dalekiego Wschodu.

– Pomogę panu – zaproponowała, podając mi dłoń, na którą spojrzałem nieufnie. – Proszę pozwolić sobie pomóc – dodała, kiedy zupełnie nie reagowałem.

Dźwignęła mnie z mokrej ziemi. Ciepło jej palców, zaciskających się na przegubie mojej dłoni, sprawiło, że poczułem dreszcze na całym ciele, co zaniepokoiło mnie i zasmuciło jednocześnie. Jeszcze bowiem do niedawna dotyk Angel wywoływał na moim ciele ciarki.

– Wszystko będzie dobrze, proszę pana…

– Nic nie będzie dobrze – burknąłem i ruszyłem do szpitalnego wejścia. – Dla mnie to koniec…Bradley

Zupełnie nie docierało do mnie, że już nigdy więcej nie zobaczę Angel. Nie potrafiłem sobie wyobrazić życia bez niej. Wyrzucałem sobie, że dałem się zmanipulować Dianie i dlatego straciłem tyle cennych chwil z ostatnich miesięcy życia mojej żony. Kurczowo łapałem się wszystkich, nawet banalnych wspomnień, żeby choć w ten sposób poczuć namiastkę jej obecności. Brakowało mi jej uśmiechu, którym była w stanie zarazić połowę świata, a nawet tych jej złośliwości, gdy próbowała mi udowadniać, że to nie ja rządzę w naszym związku. Moja słodka Angel… Najbardziej jednak przerażała mnie myśl, jak miałem sobie poradzić w pojedynkę z trudem wychowania naszych dzieci…

Author : Admin-Heoth

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.