Rozgrywka z sąsiadem – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
ROZRYWKA Z SĄSIADEM EBOOK PDF

Rozgrywka z sąsiadem
R.L. Mathewson

Wydawnictwo: Niezwykłe
ISBN: 978-83-8178-353-8
Język: Polski
Data wydania: 29 maja 2020
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny


ROZGRYWKA Z SĄSIADEM – OPIS EBOOKA

Głowna bohaterka Haley nie znosi tego, że jest dla każdego jedynie popychadłem. Własnie przez to postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Pierwsze czym chce się zająć to jej męczący sąsiad, który wyodrębnia się swoim za dużym wdziękiem oraz zerową powściągliwością. Tak więc tworzy plan, który między innymi nie da jej zapomnieć, do czego jest zdolny młody mężczyzna z sąsiedztwa, gdy ten wciągnie ją do swojego wszechświata. Mężczyzna Jason, nie może otrzeźwieć z oniemienia, gdy skromna sąsiadka zaatakowała go jak Rocky, ponieważ zdeptał jej roślinki. Chłopak zdecydował się przyjąć pod swoją opiekę dziewczynę, a po krótkim czasie zrozumiał, że dziewczyna idealnie nadaje się do jego życia. Jego zadaniem jest teraz uświadomić Haley, że mają ze sobą zdecydowanie więcej wspólnego jak tylko jej gra.

Autorka powieści R.L Mathewson, która niejednokrotnie była na listach bestsellerów “New York Times”. Rozpoznawana jest z przede wszystkim jej humoru, mądrości oraz umiejętności tworzenia postaci, w które każdy może się wcielić. W swojej twórczości stworzyła parę serii romansów paranormalnych i współczesnych. Mathewson gdy była młodą dziewczyną, uwielbiała czytać książki. Gdy tylko skończyła szkołę rozpoczęła natychmiast studia oraz pracę w muzeum, a krótko po tym zdecydowała się na podjęcie szkolenia ratownika medycznego. Dzięki temu udało jej się pozbyć swojej nieśmiałości i uzyskała parę niecodziennych wspomnień, której zdarza się jej umieszczać w książce. W tej chwili jest szczęśliwą mamą wychowującą dwoje dzieci w pojedynkę. To dlatego wiecznie jest na wszystko gotowa. W małym stopniu uzależniona jest od romansów, a gorąca czekolada to coś co po prostu kocha.

Rozgrywka z sąsiadem e-book R.L Mathewson do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobiEbookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

Rozdział 1

– O nie, nie, nie, nie, nie! – mamrotała Haley z niedowierzaniem, gdy patrzyła, jak ktoś brutalnie wyrywa jej różowe, białe i żółte tulipany. Gwałtownie odsunęła się od biurka i popędziła do drzwi wyjściowych. Tym razem miała go zabić, nie było co do tego żadnych wątpliwości.

Po pięciu długich latach dziecinnych numerów facet przekroczył granicę. Nawet koleżanka z pokoju w akademiku tak jej nie wkurzała, mimo że przez pół roku nie myła się i nie używała dezodorantu, aby „chronić planetę”.

Pięć lat temu, jako poważna dwudziestoczterolatka, z dumą kupiła dom. Ciężko harowała na wymarzony parterowy budynek w stylu ranczerskim. Posiadanie własnych czterech kątów było tak świetne, że przeszło jej najśmielsze wyobrażenia.

Przez setki godzin wybierała idealne kolory do wszystkich pomieszczeń, sprzątała, urządzała i jeździła na każdą wyprzedaż ogrodową w promieniu pięćdziesięciu kilometrów, aby przemienić budynek ze zbitki drewna i gipsu w przytulne domostwo. Żadne wysiłki nie mogły się jednak równać z pracą włożoną w trawnik i rabatki. Niezliczonymi odciskami, ranami, użądleniami pszczół i bólem pleców przypłaciła przemianę nudnego ogrodu w raj.

Radość trwała całe cztery miesiące, dopóki do sąsiedniego domu nie wprowadził się on. Najpierw cieszyła się, że będzie miała nowego sąsiada – takiego nie w podeszłym wieku i, cóż, zrzędliwego. Radość jednak ustąpiła, gdy poznała Jasona Bradforda.

W dziesięć minut od pojawienia się zdążył wjechać w jej skrzynkę na listy przy cofaniu, wyrzucić na swój teren opakowania po fast-foodach, które prędko przewędrowały na jej nienaganny trawnik, i załatwić się na wielki stary dąb przed własnym domem. Kiedy patrzyła na niego zszokowana, uśmiechnął się tylko z zawstydzeniem i wzruszył ramionami.

Author : Admin-Heoth

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.