Nowe oblicze Greya – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
Nowe oblicze Greya ebook pdf

Nowe oblicze Greya
E L James

Wydawnictwo: Sonia Draga
Tłumacz: Monika Wiśniewska
ISBN: 978-83-7508-687-4
Język: Polski
Data wydania: 16 stycznia 2013
Rozmiar pliku: 1,1MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny


NOWE OBLICZE GREYA – OPIS EBOOKA

Opowieść E L James to historia na temat której kobiety wariują, mężczyźni jej wdzięczni, a biblioteki nawołują o wycofanie z obiegu. W związku z tym książka sprzedaje się w niesamowitym tempie jednej sztuki co minutę! Godnym uwagi jest też fakt, iż w USA sprzedaż doszła do 15 milionów w niecałe 3 miesiące od wydania! Podczas gdy osiągnięcie podobnego wyniku zajęło trylogii Stiega Larssona zajęło trzy lata! Z pewnością warto też zobaczyć poprzednie dwie części Pięćdziesiąt twarzy Greya oraz Ciemniejsza strona Greya

Niespodziewane spotkanie dwojga młodych ludzi utworzyło dużą falę namiętności, która wraz z upływem czasu wcale nie zmalała. Dla tej pary wspólna monotonność okazałą się naprawdę sporym wyzwaniem. Dlatego Christian oraz Anastasia muszą codziennie konfrontować się z nim w imieniu miłości. W związku z tym kochankowie pływają po niespokojnym oceanie emocji, sponiewierani ich pożądliwością i niepewnością co przyniesie im przyszłość. Czy jesteśmy wstanie ocenić czy niesamowita opowieść miłosna zakończy się szczęśliwie? Czy być może wspaniałą historię przerwie były szef Any – Jack Hyde, który przysiągł zemstę i nieustępliwie czeka na szanse jej dokonania?

Nowe Oblicze Greya e-book E L James do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobiEbookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

ROZDZIAŁ PIERWSZY
  Przez szpary w parasolu z trawy morskiej zerkam na letnie śródziemnomorskie błękitne niebo i wzdycham zadowolona. Na sąsiednim leżaku leży Christian. Mój mąż – mój podniecający, piękny mąż odziany wyłącznie w obcięte dżinsy – czyta książkę wieszczącą upadek bankowego systemu Zachodu. Musi być niesamowicie wciągająca. Jeszcze nigdy nie widziałam go w takim bezruchu. Na pierwszy rzut oka przypomina bardziej studenta niż prezesa jednej z największych prywatnych spółek w Stanach Zjednoczonych. 
  Nasz miesiąc miodowy powoli dobiega końca, a my oddajemy się błogiemu lenistwu na plaży hotelu Beach Plaza Monte Carlo w Monako. Nie zatrzymaliśmy się w nim jednak. Otwieram oczy i zerkam na zacumowaną w porcie Fair Lady. Nocujemy, rzecz jasna, na pokładzie luksusowego jachtu. Zbudowana w 1928 roku, kołysze się majestatycznie na wodzie, królowa wszystkich jachtów w porcie. Wygląda trochę jak nakręcana zabawka. Christian jest nią zachwycony; podejrzewam, że kusi go, aby ją kupić. Ach, ci chłopcy ze swoimi zabawkami. 
  Opieram się wygodnie, słucham na nowym iPodzie playlisty Christiana Greya i drzemię, delektując się popołudniowym słońcem. Cofam się myślami do jego oświadczyn. Och, tych wymarzonych oświadczyn w hangarze… Niemal czuję zapach polnych kwiatów…

Leżę z głową na jego piersi w tym ukwieconym alkierzu, w który zamienił hangar, zaspokojona po naszym pełnym żaru seksie. 
– Hmm. 
– To znaczy tak? – W jego głosie słyszę pełne nadziei zaskoczenie. 
– Hmm. 
– Nie? 
– Hmm. 
Wyczuwam, że się uśmiecha. 
– Panno Steele, ma pani problem z jednoznacznym wysławianiem się? Uśmiecham się szeroko. 
– Hmm. 
Śmieje się i przytula mnie mocno, całując w czubek głowy.

Author : Admin-Heoth

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.