Księżyc w nowiu – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
Księżyc w nowiu ebook pdf

Księżyc w nowiu
Stephenie Meyer

Wydawnictwo: Dolnośląskie
ISBN: 978-83-245-9322-4
Język: Polski
Data wydania: 8 lipca 2020
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny

KSIĘŻYC W NOWIU – OPIS EBOOKA

Kolejna część wspaniałej literatury młodzieżowej, w której nie brakuje niesamowitych i ekscytujących momentów. Edward jest dla Belli nadal najważniejszy na świecie, czują się ze sobą wspaniale. Problemem jest to, że młody chłopak i jego cała rodzina są wampirami. Fakt ten wszystko bardzo mocno komplikuje, ponieważ grupa nie może zostawać w jednym miejscu zbyt długo, a Cullen nie chce krzywdzić młodej dziewczyny. Postanowili odejść, z dnia na dzień. Bella popada w depresje i wszystko zmienia się gdy, spotyka swojego przyjaciele z dzieciństwa Jacoba. Ten sprawia, że Swan zaczyna się w końcu uśmiechać i świetnie spędza im się wspólnie czas.

Do czasu, aż pojawia się Alice, która przestała widzieć przyszłość młodej Isabbeli i zmartwiona popędziła do Forks. Wspomnienia i uczucia wróciły, a cały świat Bell znów odwraca się do góry nogami. Edward myśląc, że jego ukochana nie żyje, traci sens istnienia i postanawia zrobić coś okropnego.

Księżyc w nowiu e-book Stephenie Meyer do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobi) Ebookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

***
Czułam się tak, jakbym była uwięziona w jednym z tych przerażających koszmarów, w których myśli się tylko o tym, że trzeba biec, biec ile sił w nogach, ale te nie chcą cię nieść dość szybko. Zdawało mi się, że przepycham się przez obojętny tłum w coraz wolniejszym tempie, a tymczasem prędkość, z jaką przesuwały się wskazówki zegara na wieży, wcale przecież nie malała. Nie zważając na moją rozpacz, zbliżały się nieubłaganie do punktu, którego osiągnięcie miało oznaczać koniec wszystkiego.
   Niestety, nie był to jednak niewinny senny majak. Szaleńczym biegiem nie ratowałam też własnej skóry, jak to zwykle w koszmarach bywa. Nie, pędziłam, aby ocalić coś o stokroć mi droższego. Moje życie nie miało dla mnie w tym momencie żadnej wartości.
   Alice powiedziała, że z dużym prawdopodobieństwem obie nie wyjdziemy z tego żywe. Cóż, być może wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby nie wpadła w świetlny potrzask. A tak zostałam sama i sama musiałam pokonać jak najszybciej zalaną słońcem połać wypełnionego ludźmi placu – tyle że szło mi to zbyt ślamazarnie.

Zobacz także inne ebooki z kategorii Dla dzieci i młodzieży:
Harry Potter i Zakon Feniksa
W pierścieniu ognia
Charlie

Author : Admin-Marenor

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Wydział Filozofii i Socjologii