American Savages – eBook (PDF, EPUB, MOBI)

 
American Savages download epub

American Savages
J. J. McAvoy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 978-83-8178-474-0
Język: Polski
Data wydania: 27 listopada 2020
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak Wodny

AMERICAN SAVAGES – OPIS EBOOKA

Kolejna część serii wspaniałego romansu, która zachwyciła tysiące czytelników. Rodzina Callahanów, ich cały dobytek życiowy wraz z ogromnym imperium podupada z dnia na dzień. Liam jeden z głównych bohaterów trafił do więzienia, a słodka Melody zaginęła. Policja twierdzi, że to właśnie mężczyzna stoi za porwaniem kobiety, a może i samą śmierć, ponieważ jej obecny status jest nieznany. Z nikim się nie kontaktowała, ślad po niej zaginął. Mimo, że sytuacja między Liamem, a Melody jest napięta i od jakiegoś czasu nie rozmawiają ze sobą, bohater postanawia dowiedzieć się, co właściwie się dzieje z jego żoną.

Okazuje się, że odpowiedzialny za ostatnie wydarzenia jest jeden człowiek, a dokładnie szef FBI, Avian Doers. Ułożył skomplikowany plan od podstaw, więc wszystko potoczyło się po jego myśli. Małżeństwo jednak nie podda się tak łatwo, to po prostu do nich nie pasuje. Kiedy wrócą, wszystko stanie się jasne, nikogo nie oszczędzą. Tym razem to nie zabawa, poleje się krew.

American Savages e-book J.J. McAvoy do pobrania w formie elektronicznej książki (pdf, epub, mobi) Ebookland.pl

Pobierz eBook

FRAGMENT EBOOKA

PROLOG
Urodziłem się zgubiony i nie mam ochoty być odnalezionym.
~John Steinbeck
ORLANDO
CZTERNAŚCIE LAT WCZEŚNIEJ
Uderzył ją pięścią w twarz, posyłając na ziemię tak szybko, że włosy owinęły jej się wokół twarzy, zanim uderzyła w matę. Pozostała przez chwilę na podłodze ringu bokserskiego, ledwo żywa, zanim spróbowała podźwignąć się na nogi. Ramiona jej drżały, a pierś unosiła się i opadała, gdy desperacko starała się wtłoczyć powietrze do płuc. Zdołała podnieść się na jednym kolanie, zanim padła z powrotem na matę.
Żałosne.
– Wstawaj, Melody – powiedziałem, opierając się o ścianę starej sali treningowej za miastem. Była tak samo sfatygowana jak miasto. Nikt poza naszymi ludźmi już tutaj nie przychodził – pot z potu, gorąca krew z gorącej krwi, byliśmy Włochami, jednym ludem. A ona hańbiła się przed ludźmi, którzy powinni szanować ją najbardziej.
Nie ruszała się, leżała tak po prostu jak martwa rzecz. Ani człowiek, ani zwierzę.
– Powiedziałem: wstawaj, Melody!
Z niewielkim okrzykiem frustracji podźwignęła się na nogi i rzuciła na liny otaczające ring, żeby utrzymać się w pozycji pionowej, kiedy Gino ją złapał.
– Panienko? Panienko Giovanni? Wszystko w porządku? – spytał Gino i popatrzył na mnie szeroko otwartymi oczami, gdy nie odpowiedziała.
– Puść ją. I przysięgam na Boga Wszechmogącego, Melody, jeśli znowu upadniesz…

Zobacz także inne ebooki z kategorii Romans:
Świąteczne nieporozumienie
Zemsta Gangstera
Nowe oblicze Greya

Author : Admin-Marenor

Redaktor portalu eBookland.pl. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Wydział Filozofii i Socjologii